Akademia Leona Koźmińskiego partnerem Decentralized Solutions Academy

Akademia Leona Koźmińskiego została Partnerem wydarzenia i wspiera Decetralized Solutions Academy w misji edukacyjnej.

Decentralized Solutions Academy jest pierwszą instytucją edukacyjną w Polsce, która zajmuje się nauczaniem technologii rozproszonych rejestrów i zdecentralizowanych rozwiązań dla biznesu.

Od 17 do 21 września 2018 roku na terenie kampusu Akademii Leona Koźmińskiego uczestnicy wydarzenia mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie zdecentralizowanych rozwiązań. Podczas konferencji odbyło się 20 wykładów i warsztatów związanych z technologią blockchain, ICOs, kryptoekonomią, przepisami prawnymi, produktami kryptograficznymi, pozyskiwaniem kapitału, jak również inteligentnymi kontraktami.

I edycja DS Academy objęła kluczowe tematy dotyczące kryptoekonomii. Zostały one zaprezentowane w formie dynamicznych wykładów, warsztatów pokazujących, w jaki sposób można pozyskiwać kapitał za pomocą kryptowalut, handlować nimi, przechowywać i wydobywać.

Wśród wykładowców pojawili się Aaron Cunningham, Community Manager w IOST, Tomasz Kozar, specjalista ds. technologii chmury w firmie Microsoft, Katarzyna Lasota-Heller, prawnik, specjalista ds. międzynarodowych regulacji w dziedzinie kryptowalut.

Uczestnicy konferencji otrzymali certyfikat DS Academy.