Microamp Solutions – nowy członek Cloud Community Europe Polska

Do Stowarzyszenia Cloud Community Europe Polska dołączył nowy członek – firma Microamp Solutions. Cieszymy się bardzo na nadchodzącą współpracę!

Trochę więcej o Microamp Solutions:

Microamp Solutions to deep tech startup działający w sektorze wysoko zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych, który zajmuje się rozwojem i wdrażaniem innowacyjnych interfejsów radiowych (RF) dla nowoczesnych sieci 5G i systemów komunikacji bezprzewodowej. Jest to jedyna firma w Europie Środkowo-Wschodniej zajmująca się rozwojem sprzętu RF do zastosowań komercyjnych w sieciach 5G. Firma posiada jedne z najlepszych na świecie mikrofalowych wzmacniaczy mocy do stacji bazowych sieci 5G. Główne produkty to: mikrofalowe wzmacniacze mocy oraz głowice radiowe (ang. radio heads, NR-new radios). Ponadto, firma świadczy usługi w formie RF design house’u. Microamp Solutions cieszy się dużym zainteresowaniem firm z sektora telco, w szczególności tych, zajmujących się rozwojem i wdrażaniem infrastruktury radiowej dla sieci 5G. Firma prowadzi wewnętrzne prace B+R dotyczące rozwoju układów RF dla sieci 5G oraz kolejnych generacji sieci komórkowych, dlatego, oferowane produkty są ciągle rozwijane i udoskonalane o nowe metody implementacyjne i optymalizacyjne. Firma dąży do opracowania pełnego portfolio głowic radiowych dla sieci 5G, co sprawi że startup Microamp Solutions będzie miał szansę wdrożyć hot-spotową infrastrukturę sieci 5G, pracującą w paśmie fal milimetrowych, jako pierwsza firma na świecie. Członkowie zespołu MS (stopnie doktora) brali udział w wielu projektach B+R w Polsce (PW), Singapurze (NUS) oraz USA (BNL). Spółka realizuje obecnie dwa projekty B+R.

Microamp Solutions zajmuje się innowacyjnymi technologiami RF dla sieci 5G. Posiadamy jedne z lepszych rozwiązań na świecie jeśli chodzi o wzmacniacze mikrofalowe i Front-Endy radiowe. Jest w pełni Polską firmą działająca w zaawansowanych technologiach telekomunikacyjnych.

W niedługim czasie planowane jest wdrożenie hot-spot’owej infrastruktury sieci 5G pracującej w paśmie fal milimetrowych jako jedna z pierwszych firm na świecie.

Link do promo video MS:

Link do strony www:

www.microamp-solutions.com

Link do LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/microamp-solutions/