You are currently viewing OVHcloud #TechRoadShow – specjaliści chmury ruszają w Polskę

OVHcloud #TechRoadShow – specjaliści chmury ruszają w Polskę

OVHcloud #TechRoadShow – czyli jak budować nowoczesne aplikacje w europejskiej chmurze publicznej

OVHcloud, największy europejski dostawca chmury publicznej posiadający własne centra danych, między innymi w Polsce, rozpoczyna cykl szkoleń technicznych z zakresu wykorzystania rozwiązań cloudowych.

Pierwsze szkolenia odbędą się w Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu.

Czego nauczą się uczestnicy?

Celem warsztatów jest zapoznanie się i nauka praktycznego wykorzystania środowiska chmury publicznej w OVHcloud do budowania nowoczesnych i wydajnych aplikacji i systemów.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają zarówno podstawowe możliwości chmury, tj. uruchamianie pierwszych instancji, uruchamianie i podpinanie block storage, a także część zaawansowaną, podczas której będziemy hybrydyzować chmurę publiczną, łącząc ją z serwerami dedykowanymi z wykorzystaniem sieci prywatnej vRack.

Prowadzący

Zajęcia poprowadzą specjaliści od rozwiązań chmurowych: Michał Żyłowski – DevOps w OVHcloud, z 7-letnim doświadczeniem w technologiach chmurowych i platformach takich jak OpenStack i Kubernetes oraz Marcin BlaźniakPre-Sales Engineer OVHcloud z ponad 16-letnim doświadczeniem w technicznym wsparciu sprzedaży rozwiązań ICT: chmury, wirtualizacji, Backupu, Disaster Recovery, Data Center, Servers, Storage, Network, Voice, Security oraz technologii mobilnych.

Kto może uczestniczyć?

Szkolenia są bezpłatne i adresowane do osób technicznych, które chcą poznać i wykorzystywać rozwiązania europejskiej chmury obliczeniowej.

W wydarzeniu można wziąć udział zapisując się poprzez stronę TechRoadShow.ovh. Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ