You are currently viewing AWS – Wyższy poziom usług SaaS

AWS – Wyższy poziom usług SaaS

Chmura obliczeniowa staje się dla wielu organizacji pierwszym wyborem środowiska informatycznego i sposobu świadczenia usług. Szybkość przetwarzania danych, nieograniczona skalowalność, a przede wszystkim niska bariera wejścia w rozwiązania chmurowe przyczyniają się do stałych dwucyfrowych wzrostów rynku tego typu rozwiązań. Mimo dużej dostępności usług cloudowych wiedza o pełnym potencjale wykorzystania chmury do budowania modelu biznesowego nadal wymaga ugruntowania, a organizacje potrzebują kompetentnych mentorów.

Tym bardziej, że wymagający rynek bezlitośnie weryfikuje te organizacje, które nie nadążają za trendami technologicznymi. Jak to zmienić?

Zapraszamy Państwa do obejrzenia webinaru, z którego dowiecie się, gdzie dziś znajduje się Państwa organizacja i w jaki sposób optymalnie wykorzystać szansę tworzenia modelu cloud native. Eksperci od AWS krok po kroku przedstawią ścieżkę migracji aplikacji do globalnego środowiska chmurowego, zapewniającego wysoką dostępność usług blisko firmy i klientów, redundancję, pełną automatyzację procesów utrzymaniowych i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jeśli Państwa organizacja nie wie jeszcze, w jaki sposób przejść do modelu SaaS, jak dopasować właściwy model SaaS do swojej pozycji rynkowej, posiadanych usług i aplikacji, nowych potrzeb, to ten webinar jest właśnie dla Państwa.

Eksperci od AWS w przystępny sposób wyjaśnią, w jaki sposób projektować i tworzyć systemy Cloud Native – bezpieczne, odporne na błędy, skalowalne.

Wejście na wyższy poziom chmurowy może być szansą dla Państwa biznesu.