You are currently viewing BLOCKCHAIN NEXT KONFERENCJA W WARSZAWIE 21 CZERWCA W CZWARTEK. NA HASŁO CCE# DOSTANĄ PAŃSTWO 30% ZNIŻKI!

BLOCKCHAIN NEXT KONFERENCJA W WARSZAWIE 21 CZERWCA W CZWARTEK. NA HASŁO CCE# DOSTANĄ PAŃSTWO 30% ZNIŻKI!

Blockchain NeXt –  juz Warszawie! Już 21 czerwca, na stadionie PGE Narodowy odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowej konferencji Blockchain NeXt. Cloud Community Europe jest partnerem  Przy zakupie biletów, na hasło CCE# dostaną Państwo 30% zniżki. Serdecznie zapraszamy. 

Czym jest Blockchain NeXt?

  • jednodniowa konferencja networkingowa skupiająca się na wdrożeniu technologii blockchain w różnych sektorach gospodarki, administracji, bankowości, medycynie
  • platforma do networkingu, nawiązywania współpracy i wymiany idei biznesowych
  • most pomiędzy światem innowacyjnych startupów, „tradycyjnymi” dużymi biznesamioraz instytucjami publicznymi
  • prestiżowe wydarzenie dla  inwestorów poszukujących wyjątkowych okazji inwestycji w innowacje oraz implementacji przełomowych rozwiązań do własnych przedsiębiorstw
  • wyjątkowa okazja do promocji dla najważniejszych starupów w rejonie Europy
  • wykłady i panele dyskusyjne prowadzone przez światowych ekspertów związanych z technologią blockchain, którzy przedstawią jej zastosowania podczas 6-ciu bloków tematycznych: Państwo, Prawo, Przedsiębiorczość, Korporacje, Gospodarka orazPolska
  • Konkurs z prestiżowymi nagrodami dla najbardziej obiecujących startupów bazujących na technologii blockchain

PRELEGENCI:

1. Dr. Kai-Lung Hui: Profesor Hong Kong University of Science and Technology, który w swojej pracy akademickiej może pochwalić się stworzeniem programu studiów w zakresie technologii i zarządzania. Honorowy gość konferencji, poza karierą naukową, pracował również z prywatnymi i publicznymi organami, takimi jak Ministerstwo Prawa w Singapurze, Światowa Organizacja Własności Intelektualnej, Departament Własności Intelektualnej rządu Hongkongu i Stowarzyszenie Komunikacji w Hong Kongu. Podczas dwóch paneli gość honorowy zapozna uczestników z tematami globalnej gospodarki i regulacji finansowych dotyczących blockchain.

2. Anna Streżyńska: Była Minister Cyfryzacji (2015-2018), a obecnie CEO w firmie MC² Solutions, działającej w branży teleinformatycznej. Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim podjęła pracę jako urzędniczka państwowa m.in. w UOKiK, Ministerstwie Łączności i Ministerstwie Transportu i Budownictwa. Po zakończeniu pracy na stanowisku Ministra w rządzie Beaty Szydło została Prezesem Zarządu spółki technologicznej, która świadczy usługi w branży IT. MC² Solutions jest związany z technologią blockchain poprzez świadczenie szkoleń z zakresu praktycznego zastosowania nowoczesnych technologii. Podczas Blockchain NeXt, Anna Streżyńska opowie o wpływie blockchaina na społeczeństwo i gospodarkę.

3. Dr. Sohail Munir: Doradca ds. Nowych Technologii i kluczowy uczestnik projektów skupiających się na wykorzystaniu technologii blockchain w Smart Dubai Government. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania programami Smart City, cyfrowej transformacji, e-rządu oraz systemów C4I (Command, Control, Communications, Computers, Intelligence) i FinTech. Realizując projekty, które zmniejszają ilości papierkowej pracy w działalności rządu i władz lokalnych, jest ekspertem w dziedzinie. Na Konferencji Dr Munir przedstawi rozwiązania, które pomogą usprawnić sektor rządowy.

4. Mateusz Mach: Przedsiębiorca wyróżniony w prestiżowym rankingu Forbes 30 Under 30, będąc nastolatkiem stworzył aplikację Five App, która została wyceniona na 2 mln zł. Jej pierwszym zastosowaniem była komunikacja pomiędzy hip-hopowcami, ale jej potencjał został dostrzeżony i ostatecznie aplikacja stała się komunikatorem dla osób głuchych. Bezpośredni związek młodego przedsiębiorcy z technologią blockchain opiera się na firmie OPUS, której jest współwłaścicielem. Jej zadaniem jest decentralizowanie rynku muzycznego dzięki użyciu tokenów opartych o Ethereum. Mateusz Mach będzie podczas konferencji opowie m.in. o sposobach pozyskiwania finansowania na blockchainie i zmianach jakie zachodzą w podejściu inwestorów do nowej technologii.

A także wiele innych….

Pełna lista prelegentów oraz szczegółowa agenda znajdują się na stronie https://blockchainext.io

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ!