You are currently viewing Cloud Community Europe Polska Partnerem Cashless Congress – największego eventu branży płatniczej w Polsce

Cloud Community Europe Polska Partnerem Cashless Congress – największego eventu branży płatniczej w Polsce

Cashless Congress to święto przedsiębiorców z branży płatniczej, regulatorów, organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych. Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca czołowych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną i naukę.

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Od tamtej pory Cashless Congress to tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów.

Przed nami jubileuszowa dziesiąta edycja – wyjątkowa pod każdym względem. Planujemy zaprosić jeszcze więcej panelistów, poruszyć najistotniejsze zagadnienia, umożliwić bezpośredni kontakt z czołowymi twórcami polskich produktów płatniczych, zapewnić doskonałą atmosferę i przyjazny networking.

31 maja i 1 czerwca 2022 r. warszawski hotel InterContinental będzie areną spotkań najważniejszych osób branży. To będą dwa dni, na które czekamy cały rok, w czasie których każdy będzie miał szansę spotkać twórców wiodących rozwiązań, przedstawicieli największych graczy i posłuchać historię ich sukcesu. Kolejna okazja dopiero za rok, zatem nie warto stracić tej szansy.

Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Na głównej scenie najważniejsze tematy, dyskusje w gronie ekspertów. Na PayTech Arena prezentacje specjalistów, zwiastuny nowych usług i produktów. Każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego, potrzebnego, unikatowego.

Przyszłość jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o przeszłości, o ludziach i firmach, które ukształtowały branżę. X Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku, ale to również okazja do wyróżnienia najlepszych z najlepszych. I nie tylko za dokonania ostatnich 12 miesięcy. Ale również za ostatnie 10 lat – niezmiernie ważnych dla polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

Cashless Congress to najlepsza okazja, żeby posłuchać, zapytać i usłyszeć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Spotkajmy się w hotelu Intercontinental 31 maja i 1 czerwca 2022 r. Już dziś zaznaczcie tę datę w kalendarzu i zgłoście swój udział w Kongresie.

Szczegóły pod linkiem: https://www.cashlesscongress.pl/