You are currently viewing Co robić w trakcie kwarantanny koronawirusowej? Podpowiadamy – rozwój technologiczny!

Co robić w trakcie kwarantanny koronawirusowej? Podpowiadamy – rozwój technologiczny!

Co robić w domu? Przez koronawirus nie możesz pozbyć się nudy, której nie było podczas codziennego biegu, do którego wszyscy przywykliśmy?

W dobie ‘siedzenia w domu’, wiele osób szuka zajęcia – czy to w ciągu dnia, po godzinach pracy, czy w weekend. My uważamy, że ten czas warto poświęcić na coś rozwijającego – na przykład naukę 🙂 Oczywiście seriale też są fajne, ale warto znać umiar i wykorzystać ten czas, w sposób pozytywny i który zapunktuje dla nas w przyszłości!

W szczególności polecamy oczywiście tematy związane z nowymi technologiami, jak na przykład kurs uczenia maszynowego z oferty National Information Processing Institute! Super pomysłem są też kursy z Linkedin Learning, czy z Udemy! Oto nasz subiektywny spis kursów:

https://www.udemy.com/pl/topic/artificial-intelligence/
https://www.udemy.com/pl/topic/machine-learning/
https://dataworkshop.eu/pl/practical-machine-learning

Machine Learning i Artificial Intelligence to tematy wciąż na topie, i na topie będą jeszcze przez długi czas, jak nie zawsze. Specjaliści z tej dziedziny są stale poszukiwani, dlatego warto zdobyć trochę umiejętności z zakresu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji 😉

Jeśli prowadzisz takie kursy, lub masz firmę która działa w zakresie nowych technologii i potrzebujesz rozwoju – napisz do nas!

#cloudcomputing #newtechnologies #machinelearning #artificialintelligence #CloudCommunityEuropePolska