You are currently viewing PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018

PolChambers partnerem PAIH EXPO 2018

Już 25 października na PGE Narodowym w  Warszawie, podczas PAIH EXPO 2018 – Pierwszego Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, odbędą się bezpłatne warsztaty dla polskich firm. Dzień wcześniej PolChambers, zrzeszenie polskich izb handlowych za granica, organizuje cocktail powitalny w Hotelu Hilton. 

Inicjatywa – I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą jest skierowana do polskich małych i średnich firm, które wiążą swój rozwój z aktywnością zagraniczną.

W Forum udział weźmie również PolChambers. Zgodnie z porozumieniem podpisanym z PAIH w 2017 roku w Warszawie, Izby z poszczególnych krajów będą miały swoje stoiska aby sie dzielić ich wieloletnim doświadczeniem na rodzimych rynkach w celu wspierania firm które się ich rynkiem interesują. Na stoisku PolChambers te izby które nie mogą być obecne podczas wydarzenia, będą mogły złożyć materiały zachęcające do kontaktu.

Wcześniej jednak, 24 października, PolChambers organizuje w Hotelu Hilton cocktail powitalny dla prezesów firm, decydentów, przedstawicieli rządu,  administracji RP oraz sektora finansowego. Celem cocktailu jest networking międzynarodowy, nawiązanie kontaktów z przedstawicielami Izb oraz przedstawienie podstawowych celów PolChambers, mianowicie  udzielania pełnego wsparcia dla firm na rynkach zagranicznych.

W imieniu Cloud Community Europe zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, na którym sami będziemy!