Wydarzenia we wrześniu 2020 – nowe technologie

Wrzesień będzie pełen ciekawych wydarzeń z zakresu nowych technologii. Przygotowaliśmy dla Was krótki spis 3 wydarzeń, które wyjątkowo polecamy!

  1. CYBERSEC 2020 (28-30 września 2020, online)

Jako pierwsze, zachęcamy Was do wzięcia udziau w CYBERSEC – konferencji, której CCE Polska jest partnerem. Podczas wydarzenia omawiane będą między innymi tematy związane z ryzykami rozwoju nowych technologii, oraz jak radzić sobie z negatywnym wpływem technologii na społeczeństwo. Dodatkowo, to fantastyczne miejsce na wysłuchanie oraz poznanie inspirujących ludzi z obszaru cyberbezpieczeństwa.

W obecnych czasach cyberbezpieczeństwo to wyjątkowo ważny temat. Warto uczestniczyć w wydarzeniach poświęconych tej tematyce!

2. Microsoft Ignite (22-24 września 2020, online)

To jedno z największych tech-wydarzeń Microsoft na świecie. Podczas eventu przedstawione zostaną produkty Microsoft i ich wykorzystanie w świecie nowych technologii, a dodatkowo nie zabraknie ciekawych dyskusji dotyczących tego obszaru.
Serdecznie polecamy programistom oraz osobom działającym w obszarze nowych technologii!

3. GPW Innovation Day (22-23 września 2020, online)

Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję między innymi wysłuchać wystąpień przedstawicieli spółek notowanych na GPW – z sektorów gier komputerowych, IT czy biotechnologii!