You are currently viewing Zapraszamy na ECSEL Call Forum 2018

Zapraszamy na ECSEL Call Forum 2018

Serdecznie zapraszamy na ECSEL Call Forum 2018 organizowane wspólnie przez ECSEL JU (Electronic Components and Systems for European Leadership Joint Undertaking) i CEZAMAT w terminie 6-7 marca w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii, ul Poleczki 19 w  Warszawie. Wydarzenie skupia przedstawicieli najważniejszych jednostek badawczo-rozwojowych w Europie, największych potentatów przemysłowych, prezesów i managerów R&D małych i średnich firm oraz wysokiej rangi gości spośród administracji rządowej.

Celem Forum jest tworzenie silnych, międzynarodowych konsorcjów złożonych z przedstawicieli nauki i przemysłu, którzy wspólnie przygotują wnioski o dofinansowanie. Intencją Organizatorów jest przedstawienie tematyki wniosków i zasad aplikowania. Przyszłe pomysły powinny być skierowane na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej elektroniki i skutecznie wspierać firmy w rozwoju, przyczyniając się do zagwarantowania Europie pozycji gospodarczego lidera na świecie.

Wydarzenie jest bezpłatne ale należy się zarejestrować. Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://events-ecsel.eu/call-forum-2018