Cloud news

Zapraszamy na ECSEL Call Forum 2018

Serdecznie zapraszamy na ECSEL Call Forum 2018 organizowane wspólnie przez ECSEL JU (Electronic Components and Systems for European Leadership Joint Undertaking) i CEZAMAT w terminie 6-7 marca w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii, ul Poleczki 19 w  Warszawie. Wydarzenie skupia przedstawicieli najważniejszych jednostek badawczo-rozwojowych w Europie, największych potentatów przemysłowych, prezesów i managerów R&D małych i średnich firm oraz wysokiej rangi gości spośród administracji rządowej.

Celem Forum jest tworzenie silnych, międzynarodowych konsorcjów złożonych z przedstawicieli nauki i przemysłu, którzy wspólnie przygotują wnioski o dofinansowanie. Intencją Organizatorów jest przedstawienie tematyki wniosków i zasad aplikowania. Przyszłe pomysły powinny być skierowane na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej elektroniki i skutecznie wspierać firmy w rozwoju, przyczyniając się do zagwarantowania Europie pozycji gospodarczego lidera na świecie.

Wydarzenie jest bezpłatne ale należy się zarejestrować. Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://events-ecsel.eu/call-forum-2018