You are currently viewing Cloud Community Europe Polska i Associates zaproszeni jako partnerzy na Digital Media Forum Krynica 2023

Cloud Community Europe Polska i Associates zaproszeni jako partnerzy na Digital Media Forum Krynica 2023

Cloud Community Europe Polska i Associates z przyjemnością informują, że zostali zaproszeni jako partnerzy na Digital Media Forum Krynica 2023, które odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 21-22 września 2023 roku.

Konferencja jest wydarzeniem B2B, które skupi się na najnowszych trendach w mediach cyfrowych, w tym cyfryzacja, streaming, monetyzacja i zrównoważony rozwój narzędzi technologicznych. Przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, finansowej i IT, w tym blockchain, są szczególnie zachęcani do udziału.

Konferencja będzie obejmowała koktajl powitalny 21 września, następnie cały dzień paneli dyskusyjnych i networkingu. Wydarzenie będzie również zawierało galę z poczęstunkiem w celu uhonorowania zwycięzców Digital Media Titans Awards.

Jako specjalny gość, Digital Media Forum Krynica 2023 będzie gościć delegację z Chin, która poszukuje możliwości inwestycji w Polsce w sektorze IT, budownictwie i finansach. Delegacja obejmuje przedstawicieli Construction Bank of China i H3C, wiodącej firmy IT, która jest w połowie własnością Hewlett Packard Enterprise.

Członkowie Cloud Community Europe Polska i Associates są uprawnieni do zniżki na rejestrację na konferencję. Zniżka w wysokości 570 PLN obejmuje koktajl powitalny, pełny program konferencji, lunch biznesowy i galę.

Ponadto członkowie będą mieli możliwość zaplanowania spotkań z przedstawicielami delegacji chińskiej.

Digital Media Forum Krynica 2023 to cenna okazja dla ekspertów z branży mediów cyfrowych do zapoznania się z najnowszymi trendami i nawiązania kontaktów z kluczowymi decydentami. Z niecierpliwością czekamy na Państwa tam!